o Prostě piš

V psaní je síla, která dokáže změnit život.

V životě jsem udělala hromadu chyb a pak několik zásadních, které mě stáhly na dno. Pořádně jsem se tam vyválela. Jen zkusit se postavit na nohy mi trvalo a další čas mi zabralo na nich opět pevně stát. Nemluvím o týdnech ani měsících, ale o rocích.

Dej psaní šanci
Dej psaní šanci

V životě jsem udělala hromadu chyb a pak několik zásadních, které mě stáhly na dno.

Každá prožíváme svoje chyby. Máme strach z budoucnosti, z reakce okolí až se "to" o nás nebo našem vztahu, rodině, kamarádech dozví. Stydíme se, že jsme "to" nechaly zajít tak daleko. Jsme nešťastné. Zoufalé. Naštvané. Chceme plakat. Probrat se z noční můry.

Neexistují univerzální řešení na naše problémy. Existují pomůcky, díky kterým se postavíme na nohy a budeme žít život, který chceme. Ráda bych vám ušetřila hledání a drahocenná léta tápání v mlze. Podělím se s vámi o své pomocníky, kteří mi přicházeli do života téměř 10 let. Ano, tak dlouho mi trvalo napravit několik špatných rozhodnutí.

Ráda bych vám, které jste se dostaly do životní nepohody nebo problémů, ukázala, že je z nich cesta ven. Nejde to hned. Jako se problémy nenakupí přes noc, tak se ani přes noc nevyřeší, nesmažou. Je nutné být trpělivá, mít cíl, jít za ním a cestou překonávat překážky.

Popisuji vám svoji cestu. Nedávám návod na vaše problémy. Ukazuji možnosti.

Život je těžký. Nevadí. Zvládneme to společně

Hedy

prostě piš a neřeš

Kontakt

tuzkou@prostepis.cz

Hedy