o Prostě piš

V psaní a koučinku je síla, která mění život.

Hedvika 

Proč vzniklo Prostě piš?

Původní myšlenka se týkala čistě psaní. Deníku, zápisníku. A plánování času, aktivit, financí. Jak jsem získávala více informací a zkušeností z koučování, krásně to celé do sebe zapadlo. Co by byl AHA moment, který nám    jen proběhne hlavou?  Pravděpodobně další myšlenka, která je vmžiku pryč. 

Díky koučinku si uvědomíme mnoho AHA momentů a jejich zapsáním si je v sobě ukotvíme. Jsou to právě          ty momenty, které nám pomáhají změnit to, co nechceme, v to po čem mnohdy dlouho pouze toužíme. 

Nové Prostě piš je tu především pro ženy, které se samy sobě ztratily. A už toho mají dost. Chtějí být vzorem  pro svoje děti a spokojené v každé životní roli - žena, matka, manželka, přítelkyně, kamarádka, dcera, sestra. 

Prostě piš je prostor především pro ženy

Pro koho je Prostě piš?

 • pro ženy, které chtějí poznat své aktuální já
 • pro ženy, které chtějí být vzorem pro své děti
 • pro ženy, které mají odvahu vzít zodpovědnost do vlastních rukou a žít podle sebe
 • pro ženy, které nad něčím zavírají oči a už to dál dělat nechtějí
 • pro ženy, které chtějí něco změnit. Zatím neví co a jak, ale mají odhodlání to zjistit
 • pro ženy, které se odsunuly až na konec seznamu, na kterém jsou požadavky členů rodiny, přátel, práce a až zbyde čas a energie
 • pro ženy, které se chtějí vrátit samy k sobě
 • pro ženy, které chtějí pracovat na tom, co se jim nelíbí
 • pro ženy, které nechtějí jen přijmout, co se jim v životě děje a nic nedělat 
 • pro ženy, které ví, že problémy jsou a budou, ale důležitý je přístup k nim a jejich řešení
 • pro ženy, které chtějí zpět svoje sebevědomí a sebehodnotu

Jaká je vize Prostě piš?

Vizí Prostě piš je uvědomit ti svoje tady a teď  (kým jsem, co mám) a psát si sama vlastní život (kým chci být,    co chci mít).

Neexistují univerzální řešení na naše problémy. Existují pomůcky, díky kterým se postavíme na nohy      a budeme žít podle sebe. 

Podělím se s vámi o své pomocníky, kteří mi přicházeli do života více než 10 let.

Ráda bych vám, které jste se dostaly do životní nepohody nebo problémů, ukázala, že je z nich cesta ven. Nejde to hned. Jako se problémy nenakupí přes noc, tak se ani přes noc nevyřeší, nesmažou. Je nutné být trpělivá, mít cíl, jít za ním a cestou překonávat překážky. Psaní, vypisování se ze smutku, vzteku, urovnávání      si tím myšlenek mě provází už tolik let, že si ani nepamatuji číslo. 

V psaní a koučinku vidím kouzlo. Obojí se zdá jednoduché a prosté, a přesto dokáží změnit život. Sama jsem dlouhá léta hledala to ono kouzlo, které by mi pomohlo s mými problémy. 

Když si dovolíte prostě psát a neposuzovat, co píšete, dozvíte se o sobě mnoho. Když si dovolíte zapomenout poučky ze školy o gramatice a vzhledu psaného textu, tužka bude klouzat po papíru sama. Když si dovolíte se  v koučování otevřít, poznáte, kdo opravdu jste.

prostě piš 

Kontakt

tuzkou@prostepis.cz

Hedvika Přibylová